מירית הר-לב

צלמת

צלמת כותבת ומנחת סדנאות להתבוננות פנימית דרך העדשה. לפני שנתיים, הקורונה הגיעה ושינתה לי את המסלול. מהרחובות הצבעוניים ומלאי הגרפיטי של דרום ת"א אל השדות מלאי החיים של פרדס חנה. החיבור החדש עם הטבע, בליווי שינויים אישיים שעברתי במקביל, הולידו את הפרויקט "Learning To Fly"

רוני גלבפיש

סופרת וציירת.

סופרת וציירת. הוציאה עד כה חמישה ספרים והציגה ארבע תערוכות יחיד. נוטה להתפזר כאידאולוגיה, ליצור בכל פורמט, מדיה ונושא שמושכים את לבה וסקרנותה. מותק: היצירה שתלויה בארבע אמהות היא חלק מסדרת 'מותק', שמתבוננת בנשים בתנועה, ובפרט נשים במידות לא שגורות, ומציעה אפשרות של חופש והנאה מהגוף, בכל גיל ובכל מידה.

ענבל בר-שלום פלג

אומנית רב תחומית

אישה, אמא, אומנית רב תחומית המתגוררת בקיבוץ מגל, פוסעת בשבילי החיים בסקרנות, תוך למידה מתמדת, מלמדת בסטודיו שלי בקיבוץ חוגים מתמשכים או סדנאות חד פעמיות במגוון רחב של תחומים: קרמיקה, ציור, יומנים ויזואליים, ליבוד, קולאז' הנשמה ועוד.

בלה שגיא

אומנית רב תחומית

אימא ל 2 בנות מקסימות, הומאופתית קלאסית ואומנית רב תחומית. מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת (פיסול, קדרות, מקרמה, ציור ועוד) בשנים האחרונות גיליתי את הציור בצבעי מים וגירי פסטל והתאהבתי. מאז אני הולכת מתפתחת ומעמיקה בהם. הציור מאפשר לי להביע את העולם הפנימי שלי ומהווה עבורי גשר שמחבר אותי עם העולם החיצוני. כשאני מציירת אני נכנסת למרחב קסום מלא ברכות, ריפוי, זרימה וחיבור.

גורינקה (גורי פרידלנדר)

אומנית הדפס בוטני

מעמיקה את שורשיה בעולם הצביעה הטבעית וההדפס הבוטני. יוצרת על גבי נייר וטקסטיל הדפסים בוטניים מרהיבים עם צמחים ועם הפיגמנטים המצויים בם! בסטודיו שלה, מלמדת את רזי המלאכה בסדנאות ובקורסים, ומקיימת אירועים מעוררי השראה של אמנות טבעית.

שירלי רגב

מציירת בפרחים

עלים, ענפים, פרחים, תרמילים, אלו המכחולים והצבעים שלי. באמצעותם אני יוצרת ומציירת. תמיד אהבתי להיות בחוץ, באוויר הפתוח קרוב לאדמה ולכל מה שהיא מציעה. דרך התבוננות בעצים, בצמחים והקשבה לציוץ הציפורים, מגיעים לעולם האיורים שלי, המורכבים מחומרי טבע שאני מלקטת בכל יום. משהו "צד" את מבטי ובשלב זה הציור מתגלה לי בדמיון. בשלב השני, אני פורסת את מתנות הטבע ומניחה אותם בהרכב שיוצר תמונת טבע שלמה. אני מתעדת אותה בצילום ובסוף אני משחררת אותה עם הרוח חזרה לאימא אדמה. היצירה באמצעות הטבע משרה עלי רוגע, סיפוק והתרוממות רוח. אלו מאפשרות את הפרידה ושחרור היצירות.

שרון יוחאי

ציירת

בוגרת לימודי עיצוב תעשייתי בHIT ויוצרת טבעית. מציירת דיוקנאות של פרחים, שדות ונופים על גבי קנווס ועצים. צורת העץ הטבעית משתתפת בניגון היצירה והצבעים מעניקים לעץ חיות חדשה ושמחה חוזרת. הציורים שלי עוסקים ברוח הנשית ובדרכו של הטבע. כל פרח בעיניי הוא דמות המקבלת נוכחות וביטוי בציור דיוקנה. הנופים הפשוטים סביבי בחילופי עונתם הם ההשראה המתחלפת בי רגע רגע